Kdo vám pomůže
s budováním pozitivního obrazu značky?

Radka
Bendová

Head of Content Studio CNC

Radka z týmu, který měl původně jen dva lidi, vybudovala plnohodnotné Content Studio CNC. Její kreativní tým vám od A do Z vytvoří a zpropaguje pořádně našlapanou crossmediální kampaň.

Denis
Pala

Lead copywriter & Deputy of Head od CS CNC

Denis miluje svoji práci a rád se s kolegy dělí o své letité zkušenosti. Pořád něco vymýšlí a vylepšuje – ať už se to týká produktů nebo obsahu. Má na starost vše, co se točí kolem nativních formátů. Baví ho odvážné titulky a nebojí se je použít.

Martina Nosková

Head of video

Martina je královnou našeho video obsahu. Vede video tým, vymýšlí koncepty, píše scénáře a jako režisérka si na place umí zjednat pořádek. Její multifunkčnost se přirozeně odráží v její tvorbě – vždycky dokáže nabídnout něco inovativního z čeho si klienti sednou na zadek.

Zuzana Mikušová

Lead Graphic Designer

Kreativní grafičkoa s UI/UX přesahem a precizním smyslem pro pixel perfect návrhy.  Dělá digitální grafiku, animace a webdesign. Má cit pro estetiku, ale vyzná se i v kódu. Koordinuje práci kreativního týmu a ráda vymýšlí funkční řešení, která nepřestává inovovat.

Eva
Vogelová

Copywriter

Eva zbožňuje psaní nativních textů, ve kterých se smysluplný obsah vzájemně doplňuje s reklamním sdělením. Vždycky se jim navíc snaží dodat ten správný říz, aby byli čtenáři i klienti spokojení. Na starost má hlavně nativní kampaně.

Nela Dostálová

Copywriter

Nela spojuje svět reklamy a redakčních textů do jednoho formátu. Potenciál onlinových i printových advertorialů vždycky vytěží na maximum. Nejšťastnější je, když stíhá práci s předstihem.

Karolína Kubišová

Graphic Designer

Karol šperkuje vizuál webů i nativních formátu do posledního detailu. Nebojí se odvázat a pustit uzdu své fantazie. Výsledkem je unikátní design, který nepřehlédnete.

Lucie Peláková

Copywriter

Lucie je všestranná copywriterka s vypsanou rukou i citem pro spojení textu a vizuálu. Baví ji psát i vylepšovat texty a ráda k nim vybírá dokonale padnoucí fotky. Nebojí se složitých témat a za základ dobré textařiny považuje kreativitu, zvládnuté řemeslo a chuť se učit.

Robin Trantina

Line Producer for advertising video content

Robin má pod palcem průběh realizace výroby videí. Je to on, kdo od začátku do konce dohlíží, aby každý dělal, co má a na place nic nechybělo. Sežene, domluví, zařídí. Ne, Robin není drug dealer, ale task dealer!

Lucie Peláková

Copywriter

Lucie je všestranná copywriterka s vypsanou rukou i citem pro spojení textu a vizuálu. Baví ji psát i vylepšovat texty a ráda k nim vybírá dokonale padnoucí fotky. Nebojí se složitých témat a za základ dobré textařiny považuje kreativitu, zvládnuté řemeslo a chuť se učit.

Marek Procházka

Content video maker

Marek má rád, když se to hýbe. Hlavně obrázky na vašich monitorech a displejích, které obohacuje poutavým voiceoverem. Rád vymýšlí koncepty nových videí a vždycky se snaží pochopit, co klient chce sdělit a co divák potřebuje slyšet.

„Content Studio CNC jsme si vybrali kvůli schopnosti doručit skvělý media mix různých formátů a titulů s velmi vysokým pokrytím. Umožňuje tak spojení s různými cílovými skupinami dle konkrétních požadavků klienta. Druhým důvodem, pro mě ještě významnějším, je úžasný proklientský přístup. Osobní zapojení a nasazení jednotlivců v týmu, stejně jako cit pro pochopení komunikovaného tématu, z týmu Content Studia CNC dělá hodnotného partnera.”

- Eliška Smolová,
marketing strategy & communication
společnosti HELUZ

Kvalitní obsah si zamilujete i vy
Ozvěte se nám!

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Informací o zpracování osobních údajů.
Ďekujeme za správu, brzo se vám ozveme.
Oops! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Sledujte nás
na instagramu