Kdo vám pomůže
s budováním pozitivního obrazu značky?

Radka
Bendová

Head of Content Studio CNC

Radka z týmu, který měl původně jen dva lidi, vybudovala plnohodnotné Content Studio CNC. Její kreativní tým vám od A do Z vytvoří a zpropaguje pořádně našlapanou crossmediální kampaň.

Denis
Pala

Lead copywriter & Deputy of Head od CS CNC

Denis miluje svoji práci a rád se s kolegy dělí o své letité zkušenosti. Pořád něco vymýšlí a vylepšuje – ať už se to týká produktů nebo obsahu. Má na starost vše, co se točí kolem nativních formátů. Baví ho odvážné titulky a nebojí se je použít.

Martina Nosková

Head of video

Martina je královnou našeho video obsahu. Vede video tým, vymýšlí koncepty, píše scénáře a jako režisérka si na place umí zjednat pořádek. Její multifunkčnost se přirozeně odráží v její tvorbě – vždycky dokáže nabídnout něco inovativního z čeho si klienti sednou na zadek.

Zuzana Mikušová

Lead Graphic Designer

Kreativní grafičkoa s UI/UX přesahem a precizním smyslem pro pixel perfect návrhy.  Dělá digitální grafiku, animace a webdesign. Má cit pro estetiku, ale vyzná se i v kódu. Koordinuje práci kreativního týmu a ráda vymýšlí funkční řešení, která nepřestává inovovat.

Eva
Vogelová

Copywriter

Eva zbožňuje psaní nativních textů, ve kterých se smysluplný obsah vzájemně doplňuje s reklamním sdělením. Vždycky se jim navíc snaží dodat ten správný říz, aby byli čtenáři i klienti spokojení. Na starost má hlavně nativní kampaně.

Nela Dostálová

Copywriter

Nela spojuje svět reklamy a redakčních textů do jednoho formátu. Potenciál onlinových i printových advertorialů vždycky vytěží na maximum. Nejšťastnější je, když stíhá práci s předstihem.

Robin Trantina

Line Producer for advertising video content

Robin má pod palcem průběh realizace výroby videí. Je to on, kdo od začátku do konce dohlíží, aby každý dělal, co má a na place nic nechybělo. Sežene, domluví, zařídí. Ne, Robin není drug dealer, ale task dealer!

Karolína Kubišová

Graphic Designer

Karol šperkuje vizuál webů i nativních formátu do posledního detailu. Nebojí se odvázat a pustit uzdu své fantazie. Výsledkem je unikátní design, který nepřehlédnete.

Lucie Peláková

Copywriter

Lucie je všestranná copywriterka s vypsanou rukou i citem pro spojení textu a vizuálu. Baví ji psát i vylepšovat texty a ráda k nim vybírá dokonale padnoucí fotky. Nebojí se složitých témat a za základ dobré textařiny považuje kreativitu, zvládnuté řemeslo a chuť se učit.

Marek Procházka

Content video maker

Marek má rád, když se to hýbe. Hlavně obrázky na vašich monitorech a displejích, které obohacuje poutavým voiceoverem. Rád vymýšlí koncepty nových videí a vždycky se snaží pochopit, co klient chce sdělit a co divák potřebuje slyšet.

Alžběta Šírková

Copywriter

Alžběta píše už řádku let. Začínala jako redaktorka zpravodajství, ale pak ji uchvátil svět PR článků, newsletterů a dalších propagačních textů, kde se kreativitě žádné meze nekladou. Multifunkčnost je její druhé jméno.

„Content Studio CNC jsme si vybrali kvůli schopnosti doručit skvělý media mix různých formátů a titulů s velmi vysokým pokrytím. Umožňuje tak spojení s různými cílovými skupinami dle konkrétních požadavků klienta. Druhým důvodem, pro mě ještě významnějším, je úžasný proklientský přístup. Osobní zapojení a nasazení jednotlivců v týmu, stejně jako cit pro pochopení komunikovaného tématu, z týmu Content Studia CNC dělá hodnotného partnera.”

- Eliška Smolová,
marketing strategy & communication
společnosti HELUZ

Kvalitní obsah si zamilujete i vy
Ozvěte se nám!

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Informací o zpracování osobních údajů.
Ďekujeme za správu, brzo se vám ozveme.
Oops! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Sledujte nás
na instagramu