Fresh Cash: zábavně-edukativní seriál pro generaci Z

Jednoho z největších dodavatelů energií v Česku a na Slovensku jsme zaujali novým projektem Fresh Cash. Být gramotný znamená naučit se číst, psát a počítat. Být finančně a digitálně gramotný znamená využívat tyto znalosti i ve světě peněz a virtuálu. Fresh Cash má za úkol provést mladou generaci tímto světem, popularizovat témata spjatá s finanční a digitální gramotností a především inspirovat generaci Z k odpovědnějšímu životu.

V grafice nativní microsite jsme využili i klientova bažanta s rukama

Na startovní čáře

Cílem bylo nevytvořit jen pořad, ale projekt, který bude mladé oslovovat přes sociální sítě. Součástí projektu byly výstupy na sociálních sítích a sestřihy různých stopáží. Základní pilíře, na kterých stojí celá dramaturgie seriálu, jsou ale jednoznačné: hravě, zábavně a hlavně věcně. Spektrum témat, které Fresh Cash bude do budoucna otevírat, je široké.
Spektrum témat, které Fresh Cash bude do budoucna otevírat, je široké. Proto jsme se rozhodli pořad vydávat v tematických minisériích. V tomto konkrétním případě jsme první sérii nazvali Energo speciál. Diváci by v ní měli najít všechno, co potřebují vědět, aby pochopili energetickou krizi, výpočty spojené se spotřebou energií, druhy energií, green deal a riziko energo šmejdů.
Výběr moderátora byl pro nás hodně důležitý. Nešlo nám jen o to, aby dobře vypadal na kameře, ale aby o složitějších tématech dokázal mluvit zábavně a poutavě. Moderátorkou pořadu se proto stala Lucie Schejbalová alias Sejroška. Ta na svých vlastních kanálech generaci Z zasahuje, ale má také všeobecný přehled o tématech, kterým se v sérii věnujeme.

Klienta epet jsme zapojili formou sponzoringu

A to na začátku po znělce a na konci každé epizody. Společnost epet se tak stala garantem projektu zejména v rámci svých CSR aktivit. Kromě toho jsme natočili 10 short videí pro sociální sítě, ve kterých Sejroška vystupovala spolu s maskotem společnosti, gorilou Gustavem.
@fresh.cashcz Čus draku! My jsme tady s Gustavem, přišli na rande na slepo a jsme už nějákou dobu kapl jo, jen aby jste věděli!!!@Sejroška #foryou #fyp #ceskarepublika #zabava #energie #rande #date #sejroska ♬ původní zvuk - Fresh Cash

Kanály, které naše Content Studio CNC využilo k propagaci

  • Microsite fresh-cash.cz
  • Články na webu Ženy.cz
  • TikTok Fresh Cash
  • Instagram Fresh Cash
  • Instagram Sejrošky
  • Instagram Zeny.cz
  • Youtube Sejrošky
  • Mall.TV
  • Facebook Fresh Cash

První série Fresh Cash v číslech 

*k 2. 1. 2023

327 602

celkový zásah*

55%

průměrná dosledovanost*

Chcete spolupracovat
na příští sérii Fresh Cash?
Napište nám

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil/a s Informací o zpracování osobních údajů.
Ďekujeme za správu, brzo se vám ozveme.
Oops! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Sledujte nás
na instagramu